"Dodies dabā" mobilo aplikāciju TOPs

Kāds ir tavs mobilo aplikāciju TOPs?

Mana topa virsotnē ir LVM GEO, kurā tagad var ne tikai redzēt zemes virsmas modeli, aizsargājamās teritorijas un daudz ko citu, bet arī atvērt GPX maršrutu. Kā to izdarīt? Atrodi savā mobilajā telefonā GPX failu, spied uz tā un izvēlies atvēršanu ar LVM GEO.

Tālāk topā seko visiem zināmais Endomondo. Un galvenais iemesls ir maršruta ierakstīšana, jo pagaidām LVM GEO to nenodrošina. Tas lieti noder gadījumos, kad blandoties pa mežu vairs īsti nezini kur atrodies un uz kuru pusi doties. Atliek tikai sekot savam maršrutam Endomondo un atgriezīsies atpakaļ uz pareizā ceļa.

VIDES SOS. Lūdzu uzstādiet to savos telefonos, jo noteikti kaut reizi pārgājienā esat atraduši kārtīgu būvgružu kaudzi vai citus atkritumus, kurus ne vienmēr ir iespējams savākt. Tādos gadījumos var nofotografēt cūcības un ar GPS koordinātēm aizsūtīt atbildīgajām iestādēm.

Saites uz Android aplikācijām:

Saites uz iPhone aplikācijām:

Droši raksti komentāros, kādas noderīgas aplikācijas tu lieto un ar ko tās ir tik labas.

Kristaps

Kā jau ģeogrāfs esmu aizrautīgs dabas atklājējs. Ikdienā nodarbojos ar aktīvu un izzinošu pārgājienu organizēšanu dažādos Latvijas purvos pārvietojoties ar purva/sniega kurpēm, savukārt brīvajā laikā meklēju maršrutus, kur doties dabā un nesastapt ļaužu pūļus. Manā biogrāfijā ir gan pārgājieni, gan laivu un SUP braucieni, kā arī velopārgājieni. Par to visu stāstīšu jums dodiesdaba.lv

Pievienot komentāru